Замовити послугу он-лайн Дати он-лайн заявку на вивезення сміття Надіслати скаргу он-лайн Поставити питання спеціалісту Робота в ГрінКо - надіслати резюме, подивитися вакансії

НОВИНИ

19-07-2012
Миколаїв на межі сміттєвого колапсу (рос)
До последнего времени ГринКо-Николаев, невзирая на трудности, всеми силами обеспечивало выполнение взятых на себя обязательств. Мы работали и продолжаем работать в условиях острого дефицита оборотных средств, находим выходы из, казалось бы, безвыходных ситуаций, поскольку прекрасно понимаем, что остановка такого крупного и важного для санитарного состояния города предприятия обернется катастрофой для жителей Николаева.
 
25-05-2012
Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента
Згідно з рішенням Наглядової ради Приватного акціонерного товариства «Грінко» (Протокол № 56 від 23 травня 2012 року), відбулися наступні зміни у складі посадових осіб емітента:
 
17-05-2012
Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента
Згідно з рішенням Наглядової ради Приватного акціонерного товариства «Рециклінг-Центр» (Протокол № 3 від 14 травня 2012 року), відбулися наступні зміни у складі посадових осіб емітента:
 
28-04-2012
Річний звіт ПрАТ "Грінко"
Річний звіт ПрАТ "Грінко" за 2011 рік публікується згідно вимог законодавства про розкриття інформації.
 
12-04-2012
Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента
Згідно з рішенням Наглядової ради Приватного акціонерного товариства «Грінко» (Протокол № 54 від 06 квітня 2012 року), відбулися наступні зміни у складі посадових осіб емітента:
 

Всі новини

 

"ГрінКо  Груп"  – інноваційна компанія, яка з 2003 року надає на ринку України комплексні послуги європейського рівня із збору, транспортування і утилізації твердих побутових відходів.

На сьогоднішній день "ГрінКо Груп" є національним лідером впровадження інноваційних технологій у сфері управління твердими побутовими відходами. 

Ми є першою в Україні компанією, яка займається втіленням комплексної програми по формуванню нової культури поводження з відходами, об'єднуючої їх транспортування, сортування з подальшим постачанням корисних компонентів на ринок вторсировини і безпечну утилізацію залишків, що не підлягають переробці.


"ГрінКо" є яскраво вираженим прикладом соціально орієнтованої компанії. Серед реалізованих проектів, направлених на поліпшення життя соціуму, найбільш важлива робота компанії над зміною суспільної свідомості в питаннях управління відходами, зокрема, в рамках впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів.

Прихильність інноваціям і оптимальному використанню ресурсів (природних, тимчасових, трудових) – одна з найхарактерніших меж "ГрінКо-груп". Компанія послідовно керується цими принципами на всіх етапах своєї діяльності – від управління внутрішніми бізнес-процесами до представлення свого кінцевого продукту – якісного обслуговування клієнта.