Філософія компанії

"ГрінКо-Груп" - інноваційна компанія, яка надає комплексні послуги європейського рівня по збору, транспортуванню та утилізації твердих побутових відходів.           

Працюючи з 2003 року, компанія володіє великим досвідом в галузі управління ТПВ і має в активі надійну команду професіоналів, які готові оперативно реагувати на нові вимоги ринку та кваліфіковано вирішувати завдання будь-якої складності.            

На сьогоднішній день "ГрінКо-Груп" - національний лідер впровадження інноваційних технологій у сфері управління твердими побутовими відходами в Україні. Прихильність до інновацій та оптимального використання ресурсів (природних, часових, трудових) - одна з найбільш характерних рис Групи. Компанія послідовно керується цими принципами на всіх етапах своєї діяльності.

Робота компаній "ГрінКо-Груп", в першу чергу, спрямована на недопущення та зменшення шкідливого впливу відходів на навколишнє середовище. Стратегія, з якою "ГрінКо" прийшла на ринок твердих побутових відходів України, спрямована на зміну застарілої системи управління відходами, зміну відношення до поводження з відходами населення, комерційних і державних підприємств, комунальних установ, муніципалітетів. Перегляд поглядів на поводження з відходами є фундаментальною ланкою комплексної замкнутої системи управління відходами, що включає роздільний збір, транспортування, переробку з подальшим використанням у виробництві, безпечну утилізацію нерецікліруемого залишку.         

Інноваційність та висока технологічність компанії характеризує не тільки бізнес-процеси, безпосередньо пов'язані з наданням послуг з вивезення відходів. Цей підхід є основою для прийняття будь-яких рішень і відправною точкою для будь-яких видів діяльності на підприємствах Групи. Так, крім упровадження європейської системи замкнутого звернення відходів, фахівці компанії аналізують основні проблеми управління побутовими відходами регіону, ранжирують їх у порядку пріоритетності і визначають завдання, необхідні для їх вирішення з метою відомості до мінімуму рівня забруднення навколишнього середовища. Всі компанії Групи виділяють аспекти власної діяльності, які впливають на навколишнє середовище, і системно керують ними.

Місія "ГрінКо" - "Зробимо Україну чистою!"