Історія та філософія компанії

Зробимо Україну чистою - разом!

Група компаній «ГрінКо» - інноваційне підприємство, яке надає комплексні послуги європейського рівня по збору, транспортуванню та утилізації відходів. Робота компанії націлена на зниження шкідливого впливу відходів на навколишнє середовище. Наша стратегія спрямована на впровадження найсучасніших світових технологій роботи з відходами.

Група компаній "ГрінКо" заснована в 2003 році. Проект став першою в Україні програмою по формуванню нової культури поводження з відходами, яка об'єднала їх транспортування, сортування з подальшим постачанням корисних компонентів на ринок вторсировини і безпечну утилізацію залишків, що не підлягають переробці. «ГрінКо» з повною підставою може сказати, що нею закладений міцний фундамент для впровадження в національних масштабах європейського досвіду управління твердими побутовими відходами.

У 2017 році проведена реструктуризація компанії, викликана вимогами часу, і новітніми світовими тенденціями на ринку відходів. Зміни торкнулися структури, бізнес-процесів, стратегії подальшого розвитку компанії.

Ми вважаємо своїми основними цілями формування сучасної культури поводження з відходами, втілення в Україні будь-яких нових світових підходів, методів та технологій у сфері вивезення, утилізації та переробки відходів.

Місія «ГрінКо» - «Зробимо Україну чистою!»

Наші партнери

Стати нашим партнером

і отримати ВИГІДНІ умови співробітництва

Команда Грінко

Ми в соціальних мережах

Європейський досвід управління відходами