Сучасні технології - якісна послуга!

Замовити зараз

Технології

Зробимо Україну чистою - разом!

Своєчасне вивезення відходів - це запорука чистоти і екологічного благополуччя міста, а також один з найважливіших факторів, щоб уникнути розповсюдження багатьох інфекційних захворювань, що дуже актуально в наш час.

Група компаній «ГрінКо» використовує в своїй роботі найсучасніші технології, що відповідають міжнародним стандартам в галузі управління відходами.

Для правильної організації процесів збору, транспортування, переробки, вторинної експлуатації або утилізації відходів використовується система управління відходами. Розроблено цілий комплекс різних методів для переробки та утилізації твердих побутових відходів, роздільного, збору, будівельних і великогабаритних відходів, листя та гілок дерев.

У нас власний автопарк з нових сміттєвозів Mercedes-Benz і SCANIA. Всі автомобілі відповідають екологічним стандартам і обладнані системою GPS, зручні як для роботи по місту так і для далеких відстаней.

Контейнерний парк налічує понад 1000 контейнерів різних типів, а саме - євроконтейнери для твердих побутових відходів чорного кольору 1,1 м3; євроконтейнери для роздільного збору жовтого кольору 1,1 м3; контейнери для роздільного збору типу "колококл" 2,5 і 3,2 м3; контейнери для негабаритних та будівельних відходів 11, 16, 23, 25, 30 м3.

Для негабаритних і будівельних відходів використовується система Multilift / Palfinger

Грінко збирає, вивозить, сортує, і утилізує відходи. Щодня ми вивозимо відходи з майже 500 контейнерних майданчиків міста Київ. Після цього веземо відходи на власну сортувальну станцію, де поділяємо їх і передаємо вторсировину на переробку, а залишки на RDF-паливо.

Через конвеєр сортування проходять всі види відходів. З роздільного збору-кількість корисної фракції в 7-8 разів більше ніж в побутових відходів. З цього в екологічному розвитку компанії і міста в цілому - саме роздільне збирання є пріоритетом.

У зборі, вивезенні, сортуванні і передачі відходів на переробку чи утилізацію ми дотримуємося діючих екологічних норм і вимог.

Наші партнери

Стати нашим партнером

і отримати ВИГІДНІ умови співробітництва

Команда Грінко

Ми в соціальних мережах

Європейський досвід управління відходами