Роздільний збір - це ЛЕГКО!

Двухконтейнерний збір відходів дозволяє жителям значно спростити процес впровадження роздільного збору. В не малій мірі це стосується і підсвідомого чинника. Багато хто вважає що поділ відходів це занадто складний процес, що потрібно ставити вдома 10 контейнерів і постійно думати що і куди викидати. Саме з цього, компанія Грінко ввела роздільний збір з двома типами контейнерів. Чорний - це побутові та органічні відходи, а так же волога і брудна упаковка. І жовтий контейнер, куди йде вся суха упаковка, а це близько 70% всього сміття що викидають українці. Багато напевно зараз задалися питань: "Звідки 70%? Це багато!".

Роздільний (жовтий контейнер) - це основна частина всього об'ємного сміття що Ви викидаєте. Пластикові та скляні пляшки, упаковки з-під хліба, круп, макаронних виробів, цукерок, чіпсів, насіння, чаю, кави, цукру і т.д, пляшечки від засобів гігієни, поліетиленові пакети і багато іншого упаковки. А найчастіше все пакувальні матеріали - займають багато місця у Вашому відрі для сміття.

Для того щоб переконається у всьому вищесказаному - спробуйте один тиждень (це ж небагато) розділяти будинку відходи на суху і вологу фракцію (роздільний збір і побутові відходи відповідно). І ви переконаєтеся що побутових відходів у Вас не так багато в порівнянні з різною упаковкою.

Давайте розділяти відходи, разом!

Команда Грінко

Ми в соціальних мережах

Європейський досвід управління відходами