Що роблять з вторинної сировини?

Якщо взяти статистику, то використання вторсировини в світі стрімко зростає. І в цьому немає нічого дивного, адже питання екології в наш час, як ніколи актуальний.

У нашому житті ми часто використовуємо речі які зроблені з вторинної сировини і навіть не здогадуємося про це. Грінко призведе прості приклади для розуміння того на скільки важливий роздільний збір відходів. Адже екологічно правильно буде переробити матеріал ніж виробляти новий.

Упаковка Tetra Pak - це папір, алюміній і поліетилен. Вона не тільки підлягає переробці, вона повинна перероблятися! З поліалюмінія (суміш поліетиленової плівки і алюмінієвої фольги) виробляють кулькові ручки. На виготовлення двох ручок потрібно три упаковки тетра пак.Помімо ручок з переробленого пакета Tetra Pak отримують папір для письма, папір для гофрування і картон. З поліалюмініевой складовою пакета - композиційні панелі, колодязні люки, плитку, композитні дошки.

З пластику можна зробити безліч речей - різні стрітельних матеріали, канцелярські вироби, сумки, валізи, рюкзаки, спортивний інвентар, велосипеди, баки для сміття, пакети, пакувальні матеріали, меблі , столи, стільці, дорожні покриття і багато іншого.

З макулатури виробляють туалетний папір.


Давайте розділяти відходи, разом!

Команда Грінко

Ми в соціальних мережах

Європейський досвід управління відходами